ERA6AEB202V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ERA6AEB202V
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation ERA6AEB202V Power Rating: 125mW Resistance: 2kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 0.1% Resistor Element Material: Thin Film Series: ERA Temperature Coefficient: ?‚?± 25ppm/?‚?°C Voltage Rating: 100V